Blog

Piękni i zakochani...
15 paź

Piękni i zakochani...

Znów weselnie z naszą dmuchaną fotobudką...

Leśna Przystań w Mikorzynie to pięknie położone miejsce, w którym Ewelina i Rafał zorganizowani swoje weselne przyjęcie.

Wszystko odbyło się 15 października 2016 roku a nasza dmuchana, biała fotobudka również została zaproszona jako jedna z atrakcji dla weselnych gości...
I znów było wesoło, gadżetów moc, mnóstwo śmiechu i zabawa bez przerwy przez całe 3 godziny:)

Młoda Para zdecydowała się na fotki z czterema ujęciami w formacie dwóch paseczków - jeden paseczek dla gości natomiast drugi był wklejany do albumu, który nasza ekipa przygotowała zgodnie z życzeniem Państwa Młodych.
Grafika ramek została dobrana do motywu z zaproszenia dostarczonego przez Młodą Parę.

Wybrano elegancki album w srebrnej oprawie z czarnymi kartami poprzekładanymi pergaminem, którego okienko na okładce dodatkowo udekorowaliśmy imionami Nowożeńców oraz motywem przewodnim z zaproszenia.
Jak można zauważyć na wykonanych przez nas podczas imprezy zdjęciach wokół fotobudki, bawiący się goście z chęcią wklejali fotki na pamiątkę oraz wpisywali często ;) bardzo wyszukane, czemu sprzyjał weselny klimat, życzenia dla Eweliny i Rafała.
Pamiątkowy album ze zdjęciami będzie z pewnością wspaniałym wspomnieniem weselnej zabawy dla Państwa Młodych.

Technologia Green Screen znów w akcji i tym razem tła w większości w różowych odcieniach - serca serca i jeszcze raz serca:) Ale dzięki temu zdjęcia w naszej fotobudce nigdy nie są nudne:)

Dziękujemy Ewelinie i Rafałowi za zaproszenie i wspaniałą zabawę z naszą fotobudką oraz życzymy samych szczęśliwych chwil na Nowej Drodze Życia!

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Magiczne fotki w natarciu...
1 cze

Magiczne fotki w natarciu...

Weronika i Dawid zakochani...

czytaj więcej

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...
26 maj

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...

Patrycja & Paweł i fotobudkowe szaleństwo...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook