Blog

25 Finał WOŚP...
15 sty

25 Finał WOŚP...

Się pomaga;)

15 stycznia 2017 roku odbył się 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a my postanowiliśmy pomóc nekielskiemu sztabowi uzbierać jak najwięcej pieniążków potrzebnych na pomoc.
W tym roku WOŚP został zorganizowany dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W naszej dmuchanej fotobudkce po wrzuceniu do puszki całych :) 5 złotych, można było zrobić sobie śmieszne zdjęcie na tle orkiestrowych serduszek, nieba czy z jednym wielkim sercem WOŚP. A to wszystko było możliwe dzięki technologii Green Screen:)

Wspomogliśmy również działania wspaniałego i pełnego energii sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nekli, wykonaniem reportażu fotograficznego z przebiegu imprezy oraz jesteśmy w trakcie montażu krótkiego klipu filmowego dokumentującego to wydarzenie.
Tym razem, w naszej fotobudce każdy mógł zapozować do jednego ujęcia, otrzymując wydruk w formcie 10 x15 opatrzony logo
25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przy fotobudce cały czas było tłoczno:) ale najważniejsze, że udało się zebrać sporo pieniażków, które dzięki hojnym darczyńcom a za pośrednictwem WOŚP, z pewnością pomogą tym ,którzy tego najbardziej potrzebują.

 

 

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Magiczne fotki w natarciu...
1 cze

Magiczne fotki w natarciu...

Weronika i Dawid zakochani...

czytaj więcej

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...
26 maj

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...

Patrycja & Paweł i fotobudkowe szaleństwo...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook