Blog

Charytatywnie dla Zakątka...
18 lut

Charytatywnie dla Zakątka...

I każdy mógł pomóc...

Tak jak w roku poprzednim postanowiliśmy wspomóc Stowarzyszenie Na Tak - Społeczną Szkołę Podstawową i Gimnazjum „Zakątek" podczas Charytatywnego Balu Karnawałowego.

Impreza odbyła się w Domu Gościnnym Hedan w Trzebisławkach w sobotę 18 lutego 2017 roku.
Nasza dmuchana, biała fotobudka, wystąpiła w roli atrakcji. Każdy uczestnik , który chciał wykonać pamiątkowe zdjęcie, był zapraszany do wspomożenia dzieciaków z Zakątka wrzucając datek do puszki, która znajdowała się obok fotobudki ;) 
Goście bardzo chętnie pomagali, za co dziękujemy w imieniu organizatorów.
Fotki w stylu karnawałowej zabawy z drobinkami brokatu rozsypanego na wydrukach, zachwycały i rozśmieszały wszystkich uczestników balu:) 
Oprawę graficzną wydruków przygotowaliśmy zgodnie z klimatem uroczystości, umieszczając tam logo Zakątka oraz dane imprezy.
Tła Green Screen, które cieszyły się największą popularnością, to te pełne błyszczących drobinek w odcieniach złota oraz różu i fioletu.
Podczas przymierzania śmiesznych gadżetów oraz pozowania w przebraniach ,śmiechu było mnóstwo a nasza obsługa, ze względu na to iż chętnych darczyńców do pstrykania fotek było bardzo wielu, dwoiła się i troiła aby rozśmieszać, podpowiadać gościom pozy oraz przełamywać pierwsze lody u tych wstydliwych :)
Oprócz zabawy z fotobudką, zaoferowalismy pomoc w postaci obsługi fotograficznej wydarzenia oraz jesteśmy w trakcie montażu klipu filmowego, który z pewnością bedzie wspaniałą pamiątką imprezy.
A to jak prezentowały się wydruki, oceńcie po fotce naszej ekipy beeba.pl, która już tradycyjnie również na zakończenie imprezy, zapozowała w fotobudce:)

Pozdrawiamy organizatorów, darczyńców i do zobaczenia za rok!

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Magiczne fotki w natarciu...
1 cze

Magiczne fotki w natarciu...

Weronika i Dawid zakochani...

czytaj więcej

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...
26 maj

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...

Patrycja & Paweł i fotobudkowe szaleństwo...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook