Blog

Fotobudka z Green Screen o co tu chodzi?
6 kwi

Fotobudka z Green Screen o co tu chodzi?

Zielony Ekran z fotobudce to zupełnie inna zabawa!

Pewnie zastanawiacie się po co w ogóle jest ten cały Green Screen?
Czy nie prościej jest wynająć jako atrakcje podczas Waszej jedynej w swoim rodzaju uroczystości :), fotobudkę w postaci stojącej skrzynki z rozłożonym białym tłem i dać sobie spokój z jakimiś zielonymi ekranami...

To teraz wyobraźcie sobie jakie możliowści daje technologia Green Screen oraz to, że możecie ją mieć na wyciągnięcie ręki w naszej fotobudce nie narażając się przy tym na dodatkowe koszty...
Dzięki tej technice fotobudkowe fotki nabiorą charakteru i nie bedą wygladały tak jak większość wydruków z automatów fotograficznych dostępnych na wynajem.

A cała technologia to sama magia...
Soczysto zielone tło, na którym pozują goście, jest automatycznie zamieniane przez sprytne oprogramowanie naszej fotobudki na dowolną grafikę.
I właśnie takim sposobem Wasza uroczystość nie tylko za pomocą starannie przygotowanych dekoracji w danym stylu, ale również poprzez fotobudkową personalizację tła, stanie się niezpomnianym wydarzeniem.
Weźmy na przykład kolor przewodni uroczystości w postaci pudrowego różu (przypadkiem bardzo popularny trend w minionym 2016 roku:) a więc dzięki technologii Green Screen możemy bezpłatnie dobrać tła, na których pozują uczestnicy imprezy właśnie w różnych konfiguracjach tego koloru w postaci serduszek, koronki czy chmurek w pastelowych różowych odcieniach ;)
Wiejskie klimatyczne tła w rustykalnym stylu, pozowanie z Batmanem czy impreza w świątecznym stylu to również zalety wykorzystania przez naszą fotobudkę technologii Zielonego Ekranu.
Oczywiście tła nie muszą być pstrokate czy bardzo kolorowe liczy się to, żeby idealnie pasowały oraz żeby nie były nudne!
Palmy, kosmos czy logo w tle, to teraz niezastąpione elementy tematycznych imprez, które bez problemu możemy powtórzyć podczas fotek w fotobudce za pomocą Green Screen.
Takie oto przykładowe tła proponujemy naszym klientom w zależnosci od imprezowych preferencji :)


                        
Tło jest najczęściej ukryte w naszej dmuchanej fotobudce, co widać na poniższych fotkach i taką właśnie opcje wynajmu fotobudki rekomendujemy:)

      


Fotobudka z Green Screen to zupełnie inny wymiar zabawy:)
Oczywiście wybierając fotobudkę musicie zwrócić uwagę na jakość wykonywanych zdjęć - technologia może i jest łatwo dostępna ale tylko prawidłowe ustawienie oświetlenia oraz wiedza z zakresu fotografii, pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów a nie chwaląc się my się na tym znamy...
Przed i po naszych z przykładowych realizacji poniżej... 


Po tej notce już nie powinniście mieć wątpliwości czy fotobudka z technologią Green Screen ma sens....

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Magiczne fotki w natarciu...
1 cze

Magiczne fotki w natarciu...

Weronika i Dawid zakochani...

czytaj więcej

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...
26 maj

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...

Patrycja & Paweł i fotobudkowe szaleństwo...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook