Blog

Dzień Drukarza...
2 cze

Dzień Drukarza...

Nie samą pracą żyje człowiek...

Troszkę z opóźnieniem, ale blogowy wpis musi być:)

2 czerwca w halowym, magazynowym otoczeniu - jak przystało na drukarskie klimaty ;) odbył sie Dzień Drukarza.
Firma CGS jak co roku postawiła na wspaniałą zabawę, którą uświetniła atrakcja w postaci naszej fotobudki podobnie jak rok temu;)

Były śmieszne miny, pozy a przede wszystkim niesmowita zabawa oraz tańce przy pełnej energii muzyce, którą zapewnił wyśmienity DJ Mayer Sound.
Fotki wykonywane były w formacie najbardziej popularnym jeżeli chodzi o firmowe imprezy, których obecnie u nas nie jest mało :) jako dwa paseczki w 3 ujęciami. Dodatkowo wybrano opcję nielimitowanych wydruków podczas danej sesji więc pamiątek w postaci wydruków dostępnych w trakcie imprezy nie zabrakło dla nikogo. 

O grafikę oraz dobór teł w technologii Green Screen zadbał nasz klient - firma CGS. Do wyboru przewidziano dwie ramki wydruków w kolorze białym i zółtym oraz 5 teł green screen kolorystycznie dobranych do ramek oraz stylistyki logotypu firmy.

Dodatkowo uzupełnilismy nasze fotograficzne gadżety o kredowe tabliczki, które można w trakcie imprezy wypisywac samemu lub personalizować wcześniej - zgodnie z charakterem imprezy:)

Dziękujemy za wspólną zabawę:)

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Dla Zakątka...
2 lut

Dla Zakątka...

Charytatywny Bal na rzecz dzieci ze Szkoły Zakątek...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook