Blog

Serca, serca wszędzie...
19 sie

Serca, serca wszędzie...

Fotobudka na weselu Pauliny i Jakuba...

Motel Anna w Rzgowie to romantyczne miejsce, gdzie 19 sieprnia 2017 roku gościliśmy z naszą dmuchaną fotobudką podczas uroczytości Pauliny i Jakuba.

Już na samym wejściu na salę przywitało nas wszechobecne konfetti w kształcie serc, symbolizujące miłość Państwa Młodych, które jeszcze na  długo pozostanie z naszą fotobudkową ekipą ;)

Start fotobudki został zaplanowany na godzinę 20:30 czyli jakieś 2,5 godziny po przybyciu gości weselnych do lokalu i właśnie taką opcję wyboru godziny rozpoczęcia fotobudkowej zabawy rekomendujemy... Goście zdążą potańczyć, posilić się tym i owym a i czas na weselne atrakcjie jest wtedy najlepszy ;)

Wydruki tym razem zaskoczyły uczestników zabawy, ponieważ do wyboru mieliśmy dwie opcje. Pierwsza to standardowe paseczki z 3 ujęciami a druga to format typowo albumowy, bez personalizacji w postaci jednego dużego zdjęcia w rozmiarze 10x15 z czterema ujęciami.
Pierwsza sesja podczas zabawy, o czym zawsze staramy się informować pozujących jest przeznaczona do albumu - tak aby Państwo Młodzi mieli pamiątkę a nie puste albumowe karty.
I wtedy jak ktoś ucieka z wydrukiem zawsze go wyłapiemy:)
Nasza obsługa służy pomocą, przy wklejaniu fotek, czasem podpowiadając życzenia - tak to również się zdarza :)

Zaproponowany przez nas dodatkowo ślubny album, w pięknej satynowej okładce w odcieniach bieli i złota, z ornamentowym wzorem oraz czarnymi kartami, stanie się z pewnością fajną pamiątką dla Pauliny i Jakuba.
Na wydrukowanych fotkach w postaci paseczków, zaproponowaliśmy grafikę w formie satynowej kokardki, na jasnozłotym tle - motyw został zaczerpnięty z zaproszeń, które Para Młoda wybrała na tę wspaniałą uroczytość.
Układ graficzny wydruków projektujemy sami, zawsze starając się maksymalnie spersonalizować względem oczekiwań Nowożeńców.
Wybrano również automatyczną opcję wydruku duplikatów.

Wszechobecny motyw serduszek został również wykorzystany jako tło Green Screen ale nie tylko,bowiem i tym razem podczas danej sesji, można było wybierać spośród teł w stylu bokeh kolorach fioletu oraz różu, brokatowego złota, ale również bardzo popularnego ostatnio motywu serca na ceglanej ścianie.

Paulinie i Jakubowi składamy życzenia miłości i szczęścia!

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Dla Zakątka...
2 lut

Dla Zakątka...

Charytatywny Bal na rzecz dzieci ze Szkoły Zakątek...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook