Blog

Rustykalne klimaty...
25 sie

Rustykalne klimaty...

Wesele Ani i Artura...

Piękne dekoracje, wspaniały lokal...oczywiście mowa tu o eleganckich wnętrzach hotelu Barczyzna koło Nekli i oni - Ania i Artur - zakochana Młoda Para, która 25 sierpnia 2017 roku powiedziała sobie już na zawsze TAK...

Nas jako atrakcji tego wyjątkowego weselnego przyjęcia, nie mogło tam zabraknąć ;)
I tym razem również z białą dmuchną fotobudką, przez całe 3 godziny zabawialiśmy gości Państwa Młodych fotobudkowymi wygłupami.

Wydruki w formacie dwóch paseczków z trzema ujęciami ozdobiliśmy zgodnie z prośbą Państwa Młodych tak, żeby zachować charakter uroczystości jak najbardziej wpasowaując się w charakterystyczne elementy występujące na zaproszeniu.
I tak powstały pięknie personalizowne zdjęcia, które idelanie wpasowały się w ślubny klimat.
Było rustykanie, prosto i naturalnie. Efekt możecie zobaczyć na jednej z naszych testowych fotek - zamieszczamy w galerii (to juz tyle imprez ale nam jeszcze nam się nie znudziło pozować :)

Jako tła do śmiesznych fotobudkowych fotografii, królowały odcienie różu, niebo, pastelowy bokeh oraz drewno - te ostatnie w postaci ściany z desek - tak tak, to nie pomyłka...można było zapozować na tle drewnianej ściany bez żadnych ograniczeń a wszystko dzięki wykorzystywanej przez nas technologii Zielonego Ekranu ;)
Ania i Artur dodatkowo skorzystali z opcji eleganckiego albumu do zdjęć, w który podczas zabawy goście chętnie wklejali swoje fotki i wpisywali życzenia - bawiąc się przy tym wspaniale;)

Jako nowy gadżet do fotograficznych wygłupów zaproponowaliśmy napisy dla Janusza i Grażyny i już wiadomo, że się przyjęły wyśmienicie hihi... każdy chce być Januszem choć przez chwilę pokazując swoje prawdziwe oblicze :)
Furorę robią też świnkowe ryjki - a mamy ich aż 3...więc grupowe fotki jak najbardziej do wykonania :)

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i składamy życzenia samych szczęśliwych chwil dla Nowożeńców :)

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Dla Zakątka...
2 lut

Dla Zakątka...

Charytatywny Bal na rzecz dzieci ze Szkoły Zakątek...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook