Blog

Niespodziankowo...
9 wrz

Niespodziankowo...

Od Tomasza dla Marty...Tej jedynej...

I tak właśnie pewnego pięknego wieczoru a dokładnie 9 września 2017 roku, nasza fotobudkowa atrakcja występowała w roli niespodzianki.

I nie była to taka zwykła niespodzianka a prezent dla świeżo upieczonej żony od męża ;)Tak, tak to również się zdarza ;)


Tomasz - przystojny Pan Młody, w tajemnicy przed piękną Martą (swoją już małżonką, rzecz jasna ;) zaprosił naszą białą dmuchaną fotobudkę jako atrakcję ich weselnego przyjęcia.
Jak się spodziwaliśmy ;) to był starzł w 10!
Goście bawili się wyśmienicie co widać po fotkach w galerii :)

Uroczystosć odbyła się w Leniwce- urokliwym miejscu, pełnym zieleni i rustykalnych klimatów, które obecnie królują jako trend tegorocznego ślubnego sezonu.

Oprócz fotobudki zaproponowaliśmy również opcję albumu fotograficznego, który z pewnością pozostanie super pamiątką po świetnej weslenej zabawie:) 
Fotki drukowały się w formacie dwóch pasczków z trzema ujęciami - śmiechu było mnóstwo, a dzięki naszym oryginalnym gadżetom uśmiech pojawiał się na twarzach gości nie tylko podczas wykonywania fotek...
Bo jak tu się nie uśmiechnąć jak całą rodziną można zapozować w świnkowych mordkach - u nas wszystko jest możliwe!

Wygląd wydruków został dopasowany do stylu zaproszeń - był wzór tłoczonego papieru w odcieniach ecru oraz grafika w postaci różowej wstążki ozdobionej perełką - a wszystko po to aby uzyskać pełną personalizację pasującą do Nowożenców oraz ich przyjęcia.

Pan Młody wybrał przepiękne tła Green Screen w odcienach różu, fioletu w wersji bokeh oraz bardzo popularnego, naszego ulubionego motywu serca na ceglanej ścianie.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz życzymy Państwu Młodym mnóstwa miłości!

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Jo ma hart...
2 cze

Jo ma hart...

Weselnie u Ani i Filipa...

czytaj więcej

Magiczne fotki w natarciu...
1 cze

Magiczne fotki w natarciu...

Weronika i Dawid zakochani...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook