Blog

Niespodziankowo...
9 wrz

Niespodziankowo...

Od Tomasza dla Marty...Tej jedynej...

I tak właśnie pewnego pięknego wieczoru a dokładnie 9 września 2017 roku, nasza fotobudkowa atrakcja występowała w roli niespodzianki.

I nie była to taka zwykła niespodzianka a prezent dla świeżo upieczonej żony od męża ;)Tak, tak to również się zdarza ;)


Tomasz - przystojny Pan Młody, w tajemnicy przed piękną Martą (swoją już małżonką, rzecz jasna ;) zaprosił naszą białą dmuchaną fotobudkę jako atrakcję ich weselnego przyjęcia.
Jak się spodziwaliśmy ;) to był starzł w 10!
Goście bawili się wyśmienicie co widać po fotkach w galerii :)

Uroczystosć odbyła się w Leniwce- urokliwym miejscu, pełnym zieleni i rustykalnych klimatów, które obecnie królują jako trend tegorocznego ślubnego sezonu.

Oprócz fotobudki zaproponowaliśmy również opcję albumu fotograficznego, który z pewnością pozostanie super pamiątką po świetnej weslenej zabawie:) 
Fotki drukowały się w formacie dwóch pasczków z trzema ujęciami - śmiechu było mnóstwo, a dzięki naszym oryginalnym gadżetom uśmiech pojawiał się na twarzach gości nie tylko podczas wykonywania fotek...
Bo jak tu się nie uśmiechnąć jak całą rodziną można zapozować w świnkowych mordkach - u nas wszystko jest możliwe!

Wygląd wydruków został dopasowany do stylu zaproszeń - był wzór tłoczonego papieru w odcieniach ecru oraz grafika w postaci różowej wstążki ozdobionej perełką - a wszystko po to aby uzyskać pełną personalizację pasującą do Nowożenców oraz ich przyjęcia.

Pan Młody wybrał przepiękne tła Green Screen w odcienach różu, fioletu w wersji bokeh oraz bardzo popularnego, naszego ulubionego motywu serca na ceglanej ścianie.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz życzymy Państwu Młodym mnóstwa miłości!

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Magiczne fotki w natarciu...
1 cze

Magiczne fotki w natarciu...

Weronika i Dawid zakochani...

czytaj więcej

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...
26 maj

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...

Patrycja & Paweł i fotobudkowe szaleństwo...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook