Blog

Targi Ślubne widzę wszędzie...
28 sty

Targi Ślubne widzę wszędzie...

Poznań, Konin i my...

I tak właśnie po bardzo nerwowym i rozstrzepanym początku stycznia wracamy powoli do siebie ;)

A mowa o Targach Ślubnych, w których w tym roku braliśmy udział. Wszystko po to, abyście mogli zapoznać się z naszą ofertą i odwiedzić nas osobiście :)

Tym razem wystawialiśmy się w Poznaniu - 14 stycznia, podczas Targów Ślubnych odbywających się w MTP oraz już po raz trzeci podczas Konińskich Targów Ślubnych w minioną niedzielę 28 stycznia.

Nasza nowość - autorskie Magiczne Lustro w stylu Glamour (według najnowszych trendów wiodący styl ślubny w 2018 roku :) cieszyła się bardzo dużą popularnoscią. Kalendarz rezerwacji zapełnia się w tempie ekspresowym ;) i nie mamy na myśli 2018 czy 2019 roku...2020 też już ogarniamy :)
Fotograficznie i filmowo również nie pozostaliśmy w tyle a podczas targowych odwiedzin, można było złapać kody rabatowe czy skorzystać z atrakcyjnej oferty kompleksowej obejmującej wszystkie 3 usługi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne odwiedziny na naszych stoiskach w Poznaniu oraz w Koninie.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli mielibyście dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty fotografii, filmu czy fotobudki lub Magicznego Lustra.

Nasze starania jak najbardziej wyczerpującego przekazania Wam wszystkich informacji dotyczących naszej oferty, poskutkowały jak co roku konsekwencjami...Chrypa nie odpuszcza do dziś ;)
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie nasza ofertą, fotek podczas targów nie pstrykneliśmy zbyt wiele, ale to co mamy umieszczamy w galerii.

Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i Wasze zainteresowanie:)

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Glamour...
8 cze

Glamour...

U Klaudii i Krzysztofa...z Magicznym Lustrem:)

czytaj więcej

U Ani i Tomasza...
1 cze

U Ani i Tomasza...

Nasze Fotolustro znów w akcji...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook