Blog

Jo ma hart...
2 cze

Jo ma hart...

Weselnie u Ani i Filipa...

Dolina Warty to piękne, klimatyczne miejsce, w którym Anna i Filip w dniu 2 czerwca 2018 roku, zorganizowali swoją weselną uroczystość.
Naszego Magicznego Lustra nie mogło oczywiście zabraknąć w tak ważnym dla nich dniu...

W otoczeniu przepięknych piwonii i efektowych wnętrz, Państwo Młodzi i ich goście wyśmienicie bawili się z naszą weselną atrakcją.
Gadżetowym królem imprezy oprócz naszych odjechanych tabliczek z tekstami ;) okazało się być czarne sombrero oraz wąsik - nawet my skusilismy się na testową fotkę w tym klimacie :)
Nasze Magiczne Lustro pstrykało trzy pionowe ujęcia drukując je standardowo podczas każdej sesji, w dwóch kopiach w rozmiarze 10x15 i nie inaczej było tym razem.
Tak samo jak podczas fotobudkowej zabawy, wydruki są personalizowane dostarczonym przez Państwa Młodych, motywem ślubnym lub dopasowanym przez nas, dzięki sugestiom, podobnym ślubnym wzorem.
Nie używamy żadnych standardowych szablonów, dla nas ważny jest każdy detal.
W przypadku ślubnego motywu dostarczonego przez Anię i Filipa, pokusiliśmy się o małą wariację graficzną, która ku naszej radości, została zaakceptowana przez Państwa Młodych.
Ponizej nasza testowa fotka z personalizacją wydruku oraz kilka dodatkowych zdjęć, które udało nam się zrobić podczas zabawy.

Dziękujemy Nowożeńcom za super zabawę i życzymy samych szczęśliwych chwil!

poprzedni wpis


Inne wpisy

Magiczne fotki w natarciu...
1 cze

Magiczne fotki w natarciu...

Weronika i Dawid zakochani...

czytaj więcej

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...
26 maj

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...

Patrycja & Paweł i fotobudkowe szaleństwo...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook