Blog

W stylu PRL...
16 lut

W stylu PRL...

Karnawał w Pewexie...

Jeżeli myślicie, że fotobudkowe wygłupy podczas tematycznej imprezy to za dużo... to jesteście w błędzie!

W trzecią karnawałową sobotę tj.16 lutego, we Dworku Czardasz w Słupcy, odbyła się niesamowita impreza w prlowskim stylu i właśnie my tam byliśmy :)
A dokładniej jedną z atrakcji a uwierzcie było ich sporo zaczynając do prawdziwego Fiata 126p czy pomidorowej na wczorajszym rosole :) był nasza dmuchana fotobudka. Namiot premium podświetliliśmy zupełnie inczej niż zawsze, ponieważ tym razem królowały wszystkie odcienie czerwieni.
Jak na nas przystało przygotowalismy się do tej imprezy profesjonalnie - jak zawsze :)
Na przykrytym oryginalną serwetą w stylu PRL (serweta został wyciągnięta z czeluści szafowych mamy Dorotki :) poukładane zostały iście klimatyczne gadżety nawiązujące do mody minionych czasów...
Był prawdziwy lis (i tu podziękowania dla mamy Zdzisi, która owego lisa przechowuje w nienaruszonym stanie od jakiś 40 lat:), beret z antenką załatwiony przez ciocię Czesię, prawdziwy czepek pielęgniarski mamy Dorotki oraz przygotowane przez nas temtyczne teksty na patykach nawiązujące do czasów PRL:)
Sami zobaczcie co zdążylismy nagrać przed startem ;)
https://www.youtube.com/watch?v=lThgjuSwHy0

Dzieki technologii Green Screen uczestnicy zabawy mogli przenieść się w prlowskie klimaty i pozować na tle pewexu, mebościanki czy sklepu mięsnego z tamtych lat..
Dziękujemy za wspólną zabawę bo było poprostu bosko!

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Romantyczne LOVE...
27 kwi

Romantyczne LOVE...

Agnieszka i Kamil zaprosili nasze Magiczne Lustro...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook