Blog

W odcieniach złota i pudrowego różu...
4 maj

W odcieniach złota i pudrowego różu...

Magiczne Lustro znów w akcji...

Jak można było się domyślać :) i tym razem nasze Magiczne lustro postanowiło uatrakcyjnić kolejną weselną imprezę.
A wszystko działo się podczas twającego wtedy majowego, długiego weekendu, ponieważ właśnie 4 maja odbyło się wspaniałe przyjęcie weselne Darii i Michała.

Chociaż pogoda w tegoroczną majówkę postanowiła nie rozpieszczać nikogo :) weselne klimaty już same w sobie rozgrzewały i zachecały do wspólnej zabawy z naszą fotolustrową atrakcją.
Państwo Młodzi wybrali na swoje przyjęcie przepiekne miejsce o wdzięcznej nazwie Wichrowe Wzgórze. znajdujące się niedaleko Poznania a dokładnie w Grzebienisku.
Nasze Magiczne Lustro zostało ustawione w holu a jego przyjazd wywołal jak zwykle mnóstwo emocji;)
Daria i Michał zdecydowali się również skorzystać z opcji naszej dodatkowej usługi w postaci albumu fotograficznego do wklejania fotek wykonanych przez nasze fotolustro.
Nasza niezawodna obsługa jak zwykle stanęła na wysokosci zadania a album ślubny w momencie zapełnił się śmiesznymi pozowanymi fotkami:)
Logotyp ślubny z motywem przewodnim rozmatycznych piwonii, dostarczony przez Młodą Parę, został umieszczony przez nas na każdym wydruku - tak aby wszystko do siebie idealnie pasowało.
Sami możecie zoabczyć jak prezentowało się nasze fotolustro na chwilę przed startem ;) Daria & Michał

Wydruk w rozmiarze 10x15 cm w postaci trzech pionowych ujęć, drukowałą się w dwóch kopiach co jest standardem podczas naszej usługi wynajmu Fotolustra.
Jest to dobre rozwiązanie w przypadku wyboru dodatkowej opcji wklejania wykonanych zdjęć do albumu przez pozujących gości. I tak było również w tym przypadku...
Daria i Michał wybrali album z 30 czarnymi kartami w okłądce w odcieniach jasnego złota w stylu glamour, a my zadblaismy o to, aby ozdobniki w postaci naklejek do fotek utrzymane były własnie w tej kolorystycznej stylistyce. Ażeby, personalizacji stało się zadosć:) nasz gadżetowy stolik, został ozdobiony falbaną tuilową w kolorze pudrowego różu.
Gadżetowy krół imprezy to tym razem kapelusz sombrero w duecie z gitarą :)
Serdecznie dziękujmey za wspaniałą zabawą a Państwu Młodym życzymy pomyślności i dużo miłości!

 

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Love króluje...
14 cze

Love króluje...

U Magdaleny i Bartosza w Hotelu Barczyzna Medical Spa...

czytaj więcej

Glamour...
8 cze

Glamour...

U Klaudii i Krzysztofa...z Magicznym Lustrem:)

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook