Blog

W odcieniach złota i pudrowego różu...
4 maj

W odcieniach złota i pudrowego różu...

Magiczne Lustro znów w akcji...

Jak można było się domyślać :) i tym razem nasze Magiczne lustro postanowiło uatrakcyjnić kolejną weselną imprezę.
A wszystko działo się podczas twającego wtedy majowego, długiego weekendu, ponieważ właśnie 4 maja odbyło się wspaniałe przyjęcie weselne Darii i Michała.

Chociaż pogoda w tegoroczną majówkę postanowiła nie rozpieszczać nikogo :) weselne klimaty już same w sobie rozgrzewały i zachecały do wspólnej zabawy z naszą fotolustrową atrakcją.
Państwo Młodzi wybrali na swoje przyjęcie przepiekne miejsce o wdzięcznej nazwie Wichrowe Wzgórze. znajdujące się niedaleko Poznania a dokładnie w Grzebienisku.
Nasze Magiczne Lustro zostało ustawione w holu a jego przyjazd wywołal jak zwykle mnóstwo emocji;)
Daria i Michał zdecydowali się również skorzystać z opcji naszej dodatkowej usługi w postaci albumu fotograficznego do wklejania fotek wykonanych przez nasze fotolustro.
Nasza niezawodna obsługa jak zwykle stanęła na wysokosci zadania a album ślubny w momencie zapełnił się śmiesznymi pozowanymi fotkami:)
Logotyp ślubny z motywem przewodnim rozmatycznych piwonii, dostarczony przez Młodą Parę, został umieszczony przez nas na każdym wydruku - tak aby wszystko do siebie idealnie pasowało.
Sami możecie zoabczyć jak prezentowało się nasze fotolustro na chwilę przed startem ;) https://www.instagram.com/p/BxDaqDuAnWe/?utm_source=ig_web_options_share_sheet

Wydruk w rozmiarze 10x15cm w postaci trzech pionowych ujęć podczas kazdej sesji, drukował się w dwóch egzemplarzach co jest standardem w każdym z naszch pakietów dotyczących wynajmu Magicznego Lustra. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku kiedy jedna z fotek ma się znależć w pamiątkowym albumie wraz z życzeniami od pozująch gości.
Daria i Michał wybrali album z 30 czarnymi kartami z ozdobną okładką w odcienach złota, a my dbając o każdy szczegół postaraliśmy się aby dodatkowe ozdobniki w postaci naklejek nawiązywały do kolorów przewodnich uroczytosci, którymi były własnie złoto oraz pudrowy róż. W związku z czym również stolik z gadżetami został ozdobiony naszą tiulową falbaną w kolorze pudrowego różu.

Gadżetowy król imprezy to tym razem kapelusz sombrero w duecie z gitarą :)

Serdecznie dziekujemy za skorzystanie z naszych usług a Młodej Parze życzymy pomyślnosci i dużo miłości!

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Glamour...
8 cze

Glamour...

U Klaudii i Krzysztofa...z Magicznym Lustrem:)

czytaj więcej

U Ani i Tomasza...
1 cze

U Ani i Tomasza...

Nasze Fotolustro znów w akcji...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook