Blog

Love króluje...
14 cze

Love króluje...

U Magdaleny i Bartosza w Hotelu Barczyzna Medical Spa...

14 czerwca 2019 roku to z pewnosćią najszczęśliwszy dzień Magdaleny i Bartosza.
To właśnie w to upalne popołudnie, Państwo Młodzi powiedzieli sobie sakramentalne "tak" tym samym świętując ten dzień, wspaniałą uroczytością weselną w Hotelu Barczyzna Medical SPA niedaleko Nekli.
Piękna Młoda Para, swietnie bawiący się energetyczni goście oraz niesamowicie eleganckie wnętrza hotelu, tylko spotęgowały uroczysty charakter całego przyjęcia.
Naszego Magicznego Lustra nie mogło tam zabraknąć - jak zwykle wpasowaliśmy się idealnie w tej pełen elegacji i wdzięku weselny klimat.
Grafikę z imionami Pańśtwa Młodych ozodbiliśmy - jak to mamy w zwyczaju :) dodatkowo elementem , który był umieszczony na zaproszeniu.
Bawiący sie z nami goście, pozowali na tle naszej dmuchanej eleganckiej ścianki LED, która jest standardowym elementem w każdym pakiecie wynajmu naszej atrakcji bez dodatkowych kosztów:)
Dmuchany napis LOVE w odcieniach jasnego różu, wygrał zawody na gadżetowego króla najczęściej wybieranych rekwizytów do pozowania, chociaż tabliczki z pewnymi niewybrednymi określeniami małżonków (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:) również radziły sobie całkiem dobrze.
Ta uroczytosć nie mogła się obyć bez naszej dodatkowej opcji albumu do wklejania wykonanych przez Fotolustro fotek.
Magdalena i Bartosz wybrali na tę okoliczność, album z czarnymi kartami ze zdobioną kwiatowym, srebrnym motywem okładką z ekskóry w kolorze śmietankowej bieli.
W albumowym okienku umieściliśmy imona Państwa Mółodych, tak aby personalizacji stało się zadość!

Dziękujemy za wspaniała zabawę i życzymy samych szczęśliwych chwil na Nowej Drodze Życia!

poprzedni wpis


Inne wpisy

Glamour...
8 cze

Glamour...

U Klaudii i Krzysztofa...z Magicznym Lustrem:)

czytaj więcej

U Ani i Tomasza...
1 cze

U Ani i Tomasza...

Nasze Fotolustro znów w akcji...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook