Pytania i odpowiedzi

 • Co sprawia, że wasza Fotobudka różni się od konkurencji?

  Stawiamy na jakość nie na ilość czy niską cenę!
  Jako jedni z nielicznych posiadamy w swojej ofercie eleganckie namioty podświetlane LED, tzw dmuchaną fotobudkę w trzech opcjach - białą, białą w wersji Premium oraz zajmującą mniej miejsca - dmuchaną fotobudkę w klimacie retro, w których umieszczamy urządzenie.
  Obsługujemy technologię Green Sreen!
  Profesjonalnie zajmujemy się fotografią co sprawia, że jakość fotobudkowych zdjęć jest jak najlepsza bez ciemnych plam i nieostrych krawędzi. W razie potrzeby służymy pomocą.
 • Czy macie jakieś społeczne funkcje multimedialne?

  Nadążamy za trendami. Nasza fotobudka pozwala udostępniać zdjęcia za pośrednictwem Facebook oraz e-mail bezpośrednio w trakcie trwania imprezy.
 • Ile zdjęć wydrukujecie?

  Zdjęcia drukowane są w jednym egzemplarzu w formacie 10 x15. Przy wyborze szablonu 3 x 2 lub 4 x 2 zdjęcie jest automatycznie przycięte na takie same dwa paseczki. Istnieje możliwość dodatkowego odpłatnego wydruku po imprezie jeszcze jednego kompletu wykonanych zdjęć w trakcie uroczystości - szczegóły zakładka CENNIK.
  Jeżeli macie życzenie aby zdjęcia dodatkowo bezpośrednio w trakcie sesji drukowały się w paru kopiach np. 6 paseczków - istnieje odpłatna opcja nielimitowanych wydruków podczas danej sesji - szczegółowe informacje również w cenniku. Pamiętajcie, że wszystkie zdjęcia w każdym pakiecie zostają umieszczone w galerii online do bezpłatnego pobrania przez 3 lub 6 miesięcy!
 • Czy mogę wynająć fotobudkę na całą imprezę?

  Oczywiście jest taka możliwość :) W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przyjedziemy przed imprezą i będziemy do dyspozycji całą imprezę jeżeli tylko zechcesz...
 • Czy Wasza fotobudka może być rozłożona na zewnątrz?

  Dla imprez w plenerze proponujemy fotobudkę w naszym namiocie zewnętrznym - jest to opcja dodatkowo płatna. W przypadku pytań prosimy o kontakt. Koszt jest również zawarty w zakładce CENNIK.
 • Macie tylko jedno tło do zdjęć?

  Nic bardziej mylnego :) Nasza fotobudka bez dodatkowych kosztów, obsługuje technologię Green Screen - fotki są robione na zielonym tle a oprogramowanie automatycznie podmienia je na dowolną grafikę. Możliwości są nieograniczone! Oczywiście istnieje możliwość wyboru tła standardowego w kolorze białym.
 • Ile osób może jednoczesnie pozować?

  To pytanie jest trudne..
  Pamietajcie, że zdjecia w fotobudce to zdjecia portretowe :)
  Nasze namioty pomieszczą jednocześnie do 4 osób - namiot czarny, do 6 osób - namiot biały i do 7 osób - namiot biały premium.
  Zawsze staramy się ustawić Was tak aby było OK :) ostępstwa też się zdarzają...
 • Czy mogę dostosować format zdjęć do swoich potrzeb?

  Tak! Bądź kreatywny, nasza fotobudka oferuje różne konfiguracje ujęć w formacie 10x15. Szablony zdjęć wybierasz przed imprezą natomiast grafikę Twoich fotek przygotujemy bezpłatnie odpowiednio wcześniej;) Twoje fotki bedą wyróżniały się personalizacją...
 • Jaka jest cena wynajmu fotobudki?

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce CENNIK.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować termin wynajęcia fotobudki?

  W zakładce REZERWACJA można sprawdzić dostępność oraz dokonać rezerwacji terminu wynajmu fotobudki. Decyduje kolejność zgłoszeń - kto pierwszy ten lepszy. Najlepiej rezerwować swój termin z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem abyśmy wspólnie zdążyli dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik - ale nasze terminy są rezerwowane nawet na rok i wcześniej przed uroczystością!
 • Jak wygląda proces rezerwacji fotobudki?

  Wszystkie informacje są dostępne w zakładce REZERWACJA. Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM. Po zarezerwowaniu wybranego dostępnego terminu na podany wcześniej adres e-mail otrzymasz informacje zwrotną zawierającą dalsze szczegóły dotyczące wpłaty zadatku oraz podpisania umowy.
 • Kto obsługuje Fotobudkę?

  Fotobudka zostanie przywieziona na wcześniej umówione miejsce imprezy ze stosownym wyprzedzeniem. Nasz przesympatyczny Asystent będzie obecny przez cały czas okresu wypożyczenia dbając o to , aby goście się nie krępowali i robili jak najwięcej zdjęć. Nie pozwolimy na nudę :)
 • Czy czas potrzebny na rozłożenie fotobudki jest wliczony w pakiet?

  Nie, czas wynajmu jest liczony dokładnie od czasu na jaki wynajęte jest urządzenie. Przykładowo wynajmujesz fotobudkę od 20 do 23:00 jesteśmy wcześniej przez planowaną godziną a zaczynamy się składać dopiero po 23:00. Ustawienie urządzenia z namiotem wraz z dostosowaniem technicznym sprzętu do warunków oświetleniowych, zajmuje około 1 godziny.
 • Ile zdjęć mogę zrobić?

  Ujęcia są nielimitowane - ogranicza Cie tylko czas wynajmu fotobudki. Pamiętaj, że czas wynajmu może wpłynąć na ustawianie kolejki przez rozbawionych gości przed fotobudką dlatego na wesela powyżej 80 osób rekomendujemy pakiet W SAM RAZ. Szczegóły w zakładce CENNIK.
 • Co muszę przygotować na wizytę fotobudki?

  Kawałek miejsca (w zależności od wybranej opcji namiotu), gniazdko na wtyczkę pod 230V oraz miejsce parkingowe dla naszego auta, które dowiezie fotobudkę. Fotobudka dmuchana - namiot podświetlany led , w którym umieszczamy urządzenie potrzebuje ok 10 m2 ( 3mx3mx3m) natomiast dmuchana fotobudka retro około 6,5 m2 ( 2,5m x2,5m x3m). Nasz najnowszy namiot Premium to prawdziwa sensacja, która również potrzebuje ok.10m2 - ważna jest wymagana wysokość - to min. 2,70m!
  Istnieje możliwość wynajęcia fotobudki bez kotar - ok 4,5 m2 tylko z tłem oraz dodatkowym profesjonalnym oświetleniem fotograficznym w przypadku zastosowania technologii Green Screen. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z nami.
 • Gdzie znajdę swoje zdjęcia po imprezie?

  Fotki drukowane w trakcie imprezy znajdziesz u uśmiechniętych gości:) Natomiast wszystkie zdjęcia w pakiecie W sam Raz oraz wyższym, po imprezie dostaniesz  przesłane transferem internetowym do samodzielnego pobrania (link) oraz w przypadku każdego pakietu w ciągu 10 dni będą one dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce GALERIE KLIENTÓW zabezpieczone hasłem. W trakcie trwania okresu dostępności galerii online istnieje możliwość bezpłatnego pobrania, przez osoby znające hasło, zdjęć w wysokiej jakości.
 • Czy mogę zaprosić fotobudkę na imprezę firmową?

  Tak, fotobudka to wspaniała reklama dla Twojego biznesu - Mamy w tym doswidczenie :)
  Przygotujemy ofertę - prosimy o kontakt z opisem planowanego przedsięwzięcia.
 • Mam hotel czy mogę zaprosić fotobudkę działającą w trybie automatu na monety jako atrakcję dla gości?

  Tak, oferta wynajmu do uzgodnienia prosimy o kontakt ze szczegółami - przygotujemy propozycje dla każdego!
 • Czy mogę prosić o dowód sprzedaży?

  Oczywiście, jesteśmy legalnie działającą firmą i wystawiamy rachunki.
 • Czy dojedziecie na miejsce imprezy?

  Działamy na terenie całego kraju ;) a w szczególności na obszarze województwa wielkopolskiego. Dowóz fotobudki poza darmowy transport
  ( podana ilość km liczona w dwie strony ) - szczegóły w zakładce CENNIK - opcje dodatkowe oraz REZERWACJA.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook