Pytania i odpowiedzi

 • Co sprawia, że wasze atrakcje różnią się od konkurencji?

  Stawiamy na jakość nie na ilość czy niską cenę!
  Jako jedni z nielicznych posiadamy w swojej ofercie eleganckie namioty podświetlane LED, tzw dmuchaną fotobudkę w trzech opcjach - białą, białą w wersji Premium oraz zajmującą mniej miejsca - dmuchaną fotobudkę w klimacie retro, w których umieszczamy urządzenie. Obsługujemy technologię Green Sreen!
  Nasze Magiczne Lustro zachwyca swoją elegancją i oryginalnoscią!
  Profesjonalnie zajmujemy się fotografią co sprawia, że jakość zdjęć jest jak najlepsza bez ciemnych plam i nieostrych krawędzi. W razie potrzeby służymy pomocą.
 • Co to jest Magiczne Lustro?

  Wyobraź sobie fotobudkowe szaleństwo w jeszcze bardziej eleganckiej formie w stylu Glamour...
  Ale to nie wszystko bo możesz sobie pstryknąć fotkę prawie całej sylwetki w pionowym ujęciu - czyli prawie tak, jak widzisz się w Magicznym Lustrze!
  Nasze autorskie Magiczne Lustro zaskoczy swoimi oryginalnymi animacjami oraz niesamowitą elegancją...
 • Czy można wynajać fotobudkę lub fotolustro bez osbługi?

  Nie, nie wynajmujemy naszych urządzeń bez obsługi.
 • Jakie są różnice miedzy fotobudką a Magicznym Lustrem?

  Różnice widać gołym okiem ;)
  Fotobudka umieszczona w jednym z 3 namiotów dmuchanych wykorzystuje technologię Green Screen wykonując zdjęcia portretowe.
  Magiczne Lustro na tle stylowej dmuchanej ścianki podświetlanej LED - wykonuje fotki prawie całej sylwetki!
 • Czy Magiczne Lustro moze być umieszczone na zewnątrz?

  Nie, nasze Magiczne Lustro nie jest przeznaczone do użytkowania na zewnątrz.
 • Jak wygląda proces rezerwacji atrakcji?

  Wszystkie informacje są dostępne w zakładce REZERWACJA. Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM. Po zarezerwowaniu wybranego dostępnego terminu na podany wcześniej adres e-mail otrzymasz informacje zwrotną zawierającą dalsze szczegóły dotyczące wpłaty zadatku oraz podpisania umowy.
 • Ile miejsca potrzebuje Magiczne Lustro?

  Wymagamy ok 3m x3m x3m (szerokość- długość-wysokość) miejsca ze stałym oświetleniem. W odróżnieniu od fotobudki urządzenie nie jest umieszczone w namiocie więć bardzo ważne są stałe, nie zmieniające się warunki oświetleniowe. Magiczne Lustro nie jest przeznaczone do użytkowania poza lokalem.
 • Czy macie jakieś społeczne funkcje multimedialne?

  Nadążamy za trendami. Nasza fotobudka oraz Magiczne Lustro pozwala udostępniać zdjęcia na e-mail bezpośrednio w trakcie trwania imprezy.
 • Ile zdjęć wydrukujecie?

  Zdjęcia drukowane są w jednym egzemplarzu w formacie 10 x15. Przy wyborze szablonu 3 x 2 lub 4 x 2 zdjęcie jest automatycznie przycięte na takie same dwa paseczki. Istnieje możliwość dodatkowego odpłatnego wydruku po imprezie jeszcze jednego kompletu wykonanych zdjęć w trakcie uroczystości - szczegóły zakładka CENNIK.
  Jeżeli macie życzenie aby zdjęcia dodatkowo bezpośrednio w trakcie sesji drukowały się w paru kopiach np. 6 paseczków - istnieje odpłatna opcja nielimitowanych wydruków podczas danej sesji - szczegółowe informacje również w cenniku. Pamiętajcie, że wszystkie zdjęcia w każdym pakiecie zostają umieszczone w galerii online do bezpłatnego pobrania przez 3 lub 6 miesięcy!
  Magiczne Lustro drukuje zdjęcia w formacie 3x1 czyli 10x15 cm z 3 ujęciami ale w w cenie pakietu wydruk zawsze jest w dwóch kopiach!
 • Czy mogę wynająć Wasze atrakcje na całą imprezę?

  Oczywiście jest taka możliwość :) W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przyjedziemy przed imprezą i będziemy do dyspozycji całą imprezę jeżeli tylko zechcesz...
 • Czy Wasza dmuchana fotobudka w namiocie LED może być rozłożona na zewnątrz?

  Namioty LED ze względu na bezpieczeństwo nie są przeznaczone do użytkowania na zewnątrz.
 • Macie tylko jedno tło do zdjęć?

  Nic bardziej mylnego :) Nasza fotobudka bez dodatkowych kosztów, obsługuje technologię Green Screen - fotki są robione na zielonym tle a oprogramowanie automatycznie podmienia je na dowolną grafikę. Możliwości są nieograniczone! Oczywiście istnieje możliwość wyboru tła standardowego w kolorze białym.
  Magiczne Lustro wykonuje fotki na tle podświetlanej LED ścianki dmuchanej. Nasza scianka wewnątrz jest biała a na zewnątrz czarna - jest idelanie dopasowana do Magicznego Lustra!
 • Ile osób może jednoczesnie pozować?

  To pytanie jest trudne..
  Pamietajcie, że zdjęcia w fotobudce to zdjęcia portretowe :)
  Nasze namioty pomieszczą jednocześnie do 4 osób - namiot czarny, do 6 osób - namiot biały i namiot biały premium.
  Zawsze staramy się ustawić Was tak aby było OK :) ostępstwa też się zdarzają...
  Magiczne Lustro wykonuje fotki w ujęciu pionowym więc bedą wszyscy, którzy aktualnie się w nim widzą ;) - najlepsza opcja to piętrowe pozowania :)
 • Czy mogę dostosować format zdjęć do swoich potrzeb?

  Tak! Bądź kreatywny, nasza fotobudka oferuje różne konfiguracje ujęć w formacie 10x15. Szablony zdjęć wybierasz przed imprezą natomiast grafikę Twoich fotek przygotujemy bezpłatnie odpowiednio wcześniej;) Twoje fotki bedą wyróżniały się personalizacją...
 • Jaka jest cena wynajmu fotobudki oraz Magicznego Lustra?

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce CENNIK.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować termin wynajęcia fotobudki i magicznego lustra?

  W zakładce REZERWACJA można sprawdzić dostępność oraz dokonać rezerwacji terminu wynajmu fotobudki/magicznego lustra. Decyduje kolejność zgłoszeń - kto pierwszy ten lepszy. Najlepiej rezerwować swój termin z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem abyśmy wspólnie zdążyli dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik - ale nasze terminy są rezerwowane nawet na rok i wcześniej przed uroczystością!
 • Kto obsługuje fotobudkę i Magiczne Lustro?

  Fotobudka czy Magiczne Lustro zostaną przywiezione na wcześniej umówione miejsce imprezy ze stosownym wyprzedzeniem. Pomocą i obsługą urządzeń zajmuje się nasz Asystent;)
 • Czy czas potrzebny na rozłożenie urządzeń jest wliczony w pakiet?

  Nie, czas wynajmu jest liczony dokładnie od czasu na jaki wynajęte jest urządzenie.
  Przykładowo wynajmujesz naszą atrakcję od 20 do 23:00 - jesteśmy standardowo na ok. 90 minut wcześniej przez planowaną godziną a zaczynamy się składać dopiero o 23:00.
 • Ile zdjęć mogę zrobić?

  Ujęcia są nielimitowane - ogranicza Cie tylko czas wynajmu. Pamiętaj, że czas wynajmu może wpłynąć na ustawianie kolejki przez rozbawionych gości przed naszymi atrakcjami dlatego na wesela powyżej 70 osób rekomendujemy pakiety 3 godzinne. Szczegóły w zakładce CENNIK.
 • Co muszę przygotować na wizytę fotobudki?

  Kawałek miejsca (w zależności od wybranej opcji namiotu), gniazdko na wtyczkę pod 230V oraz miejsce parkingowe dla naszego auta, które dowiezie fotobudkę. Fotobudka dmuchana - namiot podświetlany led , w którym umieszczamy urządzenie potrzebuje ok 10 m2 ( 3mx3mx3m) natomiast dmuchana fotobudka retro około 6,5 m2 ( 2,5m x2,5m x3m). Nasz najnowszy namiot Premium to prawdziwa sensacja, która również potrzebuje ok.10m2 - ważna jest wymagana wysokość - to min. 2,70m!
  Istnieje możliwość wynajęcia fotobudki bez kotar - ok 4,5 m2 tylko z tłem oraz dodatkowym profesjonalnym oświetleniem fotograficznym w przypadku zastosowania technologii Green Screen. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z nami.
 • Gdzie znajdę swoje zdjęcia po imprezie?

  Fotki drukowane w trakcie imprezy znajdziesz u uśmiechniętych gości:) Natomiast wszystkie zdjęcia w pakiecie W sam Raz oraz wyższym, po imprezie dostaniesz  przesłane transferem internetowym do samodzielnego pobrania (link) oraz w przypadku każdego pakietu w ciągu 10 dni będą one dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce GALERIE KLIENTÓW zabezpieczone hasłem. W trakcie trwania okresu dostępności galerii online istnieje możliwość bezpłatnego pobrania, przez osoby znające hasło, zdjęć w wysokiej jakości.
 • Czy mogę zaprosić fotobudkę lub Magiczne Lustro na imprezę firmową?

  Tak, fotobudka oraz Magiczne Lustro to wspaniała reklama dla Twojego biznesu - Mamy w tym doswidczenie :)
  Przygotujemy ofertę - prosimy o kontakt z opisem planowanego przedsięwzięcia.
 • Mam hotel czy mogę zaprosić fotobudkę działającą w trybie automatu na monety jako atrakcję dla gości?

  Tak, oferta wynajmu do uzgodnienia prosimy o kontakt ze szczegółami - przygotujemy propozycje dla każdego!
 • Czy mogę prosić o dowód sprzedaży?

  Oczywiście, jesteśmy legalnie działającą firmą i wystawiamy rachunki.
 • Czy dojedziecie na miejsce imprezy?

  Działamy na terenie całego kraju ;) a w szczególności na obszarze województwa wielkopolskiego. Dowóz fotobudki poza darmowy transport
  ( podana ilość km liczona w dwie strony ) - szczegóły w zakładce CENNIK - opcje dodatkowe oraz REZERWACJA.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook