Blog

Targowe podsumowanie...
10 lut

Targowe podsumowanie...

Jak co roku o tej porze...

 

Styczeń to dla nas zawsze bardzo gorący okres ponieważ oprócz imprez noworocznych i karnawałowych przedstawiamy naszą ofertę na branżowych targach ślubnych.
I jak w poprzednim roku również teraz wystawialiśmy się podczas Targów ślubnych w Poznaniu oraz  10 Konińskich Targów ślubnych.
Targi w Poznaniu odbywały się jak zawsze w drugim tygodniu stycznia w tym roku był to 12 stycznia natomiast z trendami ślubnymi podczas konińskiej imprezy, można było się zapoznać 26 stycznia.
Nasze stoiska wyglądały bardzo podobnie - zawsze stawiamy na to, aby jak najlepiej zaprezentować nasza ofertę dlatego co roku można bezpłatnie skorzystać na żywo z naszych fotograficznych atrakcji, porozmawiać z nami, otrzymać odpowiedzi na nurtujące fotograficzne i filmowe pytania oraz poznać nas osobiście.
Jak zwykle kolejki przy naszych stoiskach nigdy nie maja końca - co bardzo nas cieszy!
Podpisane umowy, nowe branżowe znajomości, chrypa i bolące stopy - to nasz znak rozpoznawczy:)
W tym roku podczas Konińskich Targów Ślubnych, które odbywały się już po raz 10, w tym 5 raz z naszym udziałem ;) nie zabrakło prezentacji naszej nowości w sferze atrakcji weselnych.
Premierę miała Videobudka- nasz autorski projekt.
Jest elegancka, piękna  i w naszym ulubionym stylu Glamour stanowiąc tym samym idealny dodatek do Magicznego Lustra , fotobudki lub sama będąc osobną, weselną atrakcją jeżeli nie macie ochoty na drukowane fotki czy chcecie zaskoczyć wszystkich czymś zupełnie innym.
Goście podczas uroczystości mogą nagrać 20 sekundowe życzenia dla Młodej Pary oczywiście widząc się przy tym na żywo...
To dopiero jest niezła zabawa i nie chodzi tylko o samo nagrywanie ale o oglądanie złapanych emocji i chwil na krótkim klipie, który udostępniamy Młodym po imprezie.
Wkrótce na naszej stronie pojawią się szczegóły dotyczące zabawy z Videobudką więc sami się przekonacie jeżeli nie byliście na targach o co  tu w ogóle chodzi;)
A tymczasem jak zwykle zabiegani ale zdążyliśmy pstryknąć kilka fotek przedstawiających jak prezentowało się nasze stoisko:0. Natomiast nasze filmowe oko uchwyciło to co działo się u nas i nie tylko…

https://www.instagram.com/tv/B7Y1CBMIRc3/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/tv/B7_fKfaIfTk/?utm_source=ig_web_copy_link
 
Bardzo dziękujemy za zaufanie i tak wiele podpisanych fotograficznych i filmowych umów na nadchodzące weselne sezony!

poprzedni wpis


Inne wpisy

Słonecznikowa miłość...
17 sie

Słonecznikowa miłość...

Fotobudka u Alicji & Artura...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook