Blog

Złota elegancja...
17 lip

Złota elegancja...

U Marty i Roberta...

Dworek Czardasz w Piotrowicach to jedno z naszych ulubionych miejsc…piękne otoczenie, fantastyczni ludzie a do tego jeszcze nowa wspaniała sala weselna, która zachwyca od pierwszego wejrzenia :)
17 lipca 2020 roku właśnie tam, zorganizowali swoje przyjęcie weselne Marta i Robert, którzy zaprosili nasze Magiczne Lustro, jako jedną z atrakcji dla weselnych gości.
Wesele w klimacie glamour z przewaga złota, nie mogło obyć się bez naszej ścianki w stylu gold, która jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych opcji dodatkowych do wynajmu Magicznego Lustra.
W tym roku na weselnych uroczystościach również króluje złoto a nasza ścianka idealnie pasuje do pełnych elegancji przyjść. Poniżej sami mozecie ocenić jak ten złoty fotograficzny dodatek pięknie prezentuje się podczas pozowania. A jak prezentowała się realizacja przed startem prezentujemy na krótkim filmiku https://youtu.be/G5gTIufRSlE
Oprócz złotej ścianki, Państwo Młodzi zdecydowali się również na album, który niewątpliwie stanowi fajną pamiątkę po świetnej zabawie z naszym Fotolustrem.
Młoda Para wybrała album w kolorze jasnego złota z elegancką satynową tasiemką oraz ornamentowym wzorem z czarnymi kartami. Wydruki opatrzone zostały motywem złotego serca, który powtarzał się na ślubnej papeterii i dodatkach. Natomiast my przygotowaliśmy dodatkowo złote naklejki, którymi goście chętnie ozdabiali karty z wklejonymi wydrukami i  wpisanymi życzeniami Było naprawdę złoto i elegancko:)
Dziękujemy Państwu Młodym-Marcie i Robertowi za skorzystanie z naszych usług i życzymy miłości zawsze i wszędzie!

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

W boho też umiemy :)
1 paź

W boho też umiemy :)

Magiczne Lustro w boho odsłonie...

czytaj więcej

Personalizacja. To nas wyróżnia...
19 wrz

Personalizacja. To nas wyróżnia...

Wydruki muszą idealnie pasować...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook