Blog

Naturalnie i romantycznie...
31 lip

Naturalnie i romantycznie...

Znów w Bagatelce...

Karolina i Marcin pobrali się 31 lipca 2020 roku a ich uroczystość weselna odbyła się w klimatycznym miejscu, które odwiedziliśmy już nie pierwszy raz ;) w Centrum Rekreacyjno-Hotelowym Bagatelka. Tym razem dla odmiany, atrakcją wieczorną była nasza dmuchana fotobudka. Przyjęcie weselne utrzymane było w stylu naturalnym z elementami drewna i zieleni, dlatego jak możecie zauważyć na poniższych fotkach, nasza fotobudka również wpasowała się pięknie w otaczający klimat. Biały dmuchany, podświetlany LED namiot standard, wcale nie musi się kojarzyć tylko z nowoczesnymi trendami, sami zobaczcie jak idealnie dzięki naszej niezawodnej ekipie :) wpasował się w rustykalne przyjęcie. A jak wyglądał? Sami się przekonajcie https://youtu.be/njL2Ov8JIyM
Młoda Para, wybrała najbardziej popularny fotobudkowy format zdjęć, czyli 3 ujęcia drukowane w dwóch paseczkach. Wydruki zostały opatrzone motywem oraz czcionką, która pojawiła się na zaproszeniach ślubnych.
Oczywiście w naszej fotobudce technologia green screen to podstawa, dlatego tu także nie mogło jej zabraknąć.
Fotki w tej technologii to bardzo fajny pomysł na personalizację atrakcji. Dzięki niej można było pozować na tle drewnianej ściany, zielonych listków, pastelowych tłach w stylu bokeh a to wszystko bez dodatkowych kosztów, ponieważ w naszej fotobudce technologia zielonego ekranu to standard.
Goście bawili się wyśmienicie a przygotowany przez nas własnoręcznie wianek kwiatowy, został okrzyknięty królem gadżetowym tej weselnej zabawy ;)
Nowożeńcy zdecydowali się również na naszą opcję dodatkową – album do wklejania wykonanych zdjęć – i tu śmiechu było również mnóstwo:)
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy bawili się z naszą fotobudką i dziękujemy za miłe słowa.
A Państwu Młodym nie pozostaje nic wiecej jak tyko życzyć miłości i samych szczęśliwych chwil na Nowej Drodze Życia!

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

W boho też umiemy :)
1 paź

W boho też umiemy :)

Magiczne Lustro w boho odsłonie...

czytaj więcej

Personalizacja. To nas wyróżnia...
19 wrz

Personalizacja. To nas wyróżnia...

Wydruki muszą idealnie pasować...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook