Blog

Ostatni wrześniowy weekend...
26 wrz

Ostatni wrześniowy weekend...

Było pięknie...

Ostatni weekend września zapowiadał się pracowicie. W piątek byliśmy z naszym Magicznym Lustrem na wspaniałej uroczystości ślubnej Joanny i Pawła. Impreza odbyła się w Hotelu Łężeczki, w którym gościliśmy po raz pierwszy i miejmy nadzieję nie ostatni :)
Ach co to była za impreza... Srebrne Gody czyli 25 razem…
Natomiast następnego dnia, czekała nas uroczystość weselna Martyny i Mateusza. Tym razem nasze Magiczne Lustro zostało zaproszone do pałacu a dokładnie do pałacu w Rzęszkowie. Klimatyczne, piękne miejsce, które idealnie podkreśliło romantyczny charakter przyjęcia.
Martyna i Mateusz zadbali o każdy szczegół swojej uroczystości. Tu tak jak u nas :) wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Kolory przewodnie, czyli pudrowy róż ze złotem przewijały się nawet w najmniejszych detalach rozpoczynając od ślubnych dekoracji a kończąc na personalizacji wydruków zdjęć wykonanych przez nasze Fotolustro.
Wydruki, zgodnie z życzeniem Młodej Pary zostały opatrzone dostarczonym przez nich ślubnym logotypem, który nadawał każdej fotce elegancji i klasy. Nasza fotograficzna atrakcja oczywiście idealnie wkomponowała się w ten klimat.
Było mnóstwo śmiechu, a nasze Magiczne lustro pracowało na najwyższych obrotach przez całe cztery godziny. Każdy zdążył wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie, którego kopia została wklejona do przygotowanej przez Martynę i Mateusza, pamiątkowej księgi gości. A tak się prezentowalismy https://www.instagram.com/tv/CGCbh_agzgV/?utm_source=ig_web_copy_link
Przygotowaliśmy, jak to mamy w zwyczaju, mnóstwo gadżetów, które dokładaliśmy w trakcie trwania zabawy. Nasze fotograficzne rekwizyty, jak już sami zdążyliście z pewnością zauważyć :), są inne niż wszystkie a dzięki temu, że czasem występują w parach lub grupowo, co widać poniżej, rodzinne fotki zyskują niepowtarzalny charakter stanowiąc super pamiątkę wspólnej zabawy.
Rekwizytowi królowe tej uroczystości to różowe królicze nakrycia głowy. Nie było nikogo, kto by się nie uśmiechnął widząc czy pozując w nich na fotce.
Bardzo dziękujemy obu Parom za zaproszenie na ich uroczystości. Ten ostatni wrześniowy weekend na długo pozostanie w naszej pamięci:)
Już nie możemy się doczekać powrotu weselnych zabaw…

 

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

W boho też umiemy :)
1 paź

W boho też umiemy :)

Magiczne Lustro w boho odsłonie...

czytaj więcej

Personalizacja. To nas wyróżnia...
19 wrz

Personalizacja. To nas wyróżnia...

Wydruki muszą idealnie pasować...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook