Blog

Ale jak videobudka?
5 maj

Ale jak videobudka?

O co tu chodzi?

Pewnie wciąż zastanawiacie się jak doszło do tego, że w naszej ofercie pojawiła się Videobudka i o co tak właściwie tutaj chodzi?
Czy to jest tak naprawdę najzwyklejsza fotobudka nagrywająca filmy, czy jednak to coś nie robi zdjęć... po co w ogóle takie urządzenie w ofercie i skąd oni je wzieli?
Odpowiadając na nurtujące Was pytania, chcielibyśmy nieco przybliżyć działanie naszego autorskiego urządzenia.
Videobudka nie wykonuje oraz nie drukuje zdjęć… i to jest pierwsza sprawa, która odróżnia ją od fotobudki  oraz Magicznego Lustra. Jej zadaniem jest tworzenie krótkich materiałów video, z których później zmontowany zostanie pamiątkowy klip.
No tak, ale po co ten klip?
Wyobraźcie sobie przykładowo urodziny, podczas których uczestnicy zabawy mogą złożyć życzenia jubilatowi lub też wesele, w trakcie którego zaproszeni goście mogą życzyć Młodej Parze co tylko im przyjdzie do głowy. Wtedy z pomocą przychodzi właśnie nasza videobudka. Goście widzą się na wbudowanym monitorze na żywo, nagrywając 30 sekundowe filmiki  „pod kierownictwem” naszego niezawodnego animatora zabawy tak aby wszystko wyszło idealnie.
Wiadomo słowo „idealnie” nie zawsze kojarzy się z zabawą szczególnie tam, gdzie dostępne są wysokoprocentowe napoje ale nasza obsługa z wieloletnim doświadczeniem nie takie rzeczy widziała :)
Nasze urządzenie prezentuje się elegancko i z klasą posiadając jednocześnie fotograficzne doświetlenie planu natomiast wbudowany aparat służy do nagrywania plików video nie do wykonywania zdjęć. Używamy mikrofonu kierunkowego specjalnie przeznaczonego do tego typu nagrań. Podczas zabawy na życzenie klienta udostępniamy również śmieszne gadżety fotograficzne.
Nagrany materiał w ciągu 14 dni jest poddawany obróbce i zmontowany w klip, który fajnie przypomni Wam te niezapomniane chwile. To taka interaktywna księga gości, która aż kipi od emocji.
Nasza videobudka to autorska propozycja i nie znajdziecie innej takiej nigdzie na świecie...
Oczywiście wiadomo, że impreza to impreza a nagrania odbywają się w trakcie trwającej zabawy i mają charakter reportażowy ale to właśnie powoduje, że klip ma swój niepowtarzalny klimat, dzięki któremu właśnie te filmiki są w stanie uchwycić dokładnie to, co wtedy się działo czy to podczas urodzinowej imprezy czy przykładowo w trakcie firmowego jubileuszu czy wieczoru panieńskiego.
Klip zawiera personalizowane intro, które przygotujemy bezpłatnie w oparciu o motyw uroczystości czy dostarczony przez klienta logotyp ślubny.

Zachęcamy do wynajmu videobudki również w pakiecie z Fotobudką lub Magicznym Lustrem. Gościliśmy już na kilku uroczytościach.
Zapraszamy i dziękujemy naszym dotychczasowym klientom, który skorzystali z usługi wynajmu naszego urządzenia ;)

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

W boho też umiemy :)
1 paź

W boho też umiemy :)

Magiczne Lustro w boho odsłonie...

czytaj więcej

Personalizacja. To nas wyróżnia...
19 wrz

Personalizacja. To nas wyróżnia...

Wydruki muszą idealnie pasować...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook