Blog

Personalizacja. To nas wyróżnia...
19 wrz

Personalizacja. To nas wyróżnia...

Wydruki muszą idealnie pasować...

 

Dziś troszkę o tym jak prezentują się wydruki fotek wykonywanych przez naszą fotobudkę oraz magiczne lustro. Pewnie zastanawiacie się po co to w ogóle jest potrzebne?
Załóżmy, że zamówiliście wymarzone zaproszenia czy winietki tak aby wszystko idealnie współgrało z motywem przewodnym Waszej uroczystości. Króluje biel, złoto i zieleń…
Ale co się dzieje na wydrukach, które wychodzą z wynajętej przez Was atrakcji fotograficznej? Dlaczego to zupełnie nie pasuje do stylistyki? Uroczystość w klimacie boho a tu jakaś różowa kokardka? Napisy są krzywe, czcionka też jakaś taka „paintowa'' niedopasowana i dziwna…Przecież to nie tak miało wyglądać? Nieprawdaż?
U nas wygląda to inaczej ;)
Zawsze staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni a ponieważ na co dzień zajmujemy się grafiką, nie są nam obce projekty czy dopasowanie graficzne wydruków. Dlatego właśnie po podpisaniu umowy na około 30 dni przed terminem Waszej uroczystości, prosimy Was o przesłanie sugestii dotyczących weselnego motywu przewodniego. Jeżeli posiadacie własny logotyp ślubny bez problemu umieścimy go na wydrukach lub zaproponujemy wariacje graficzne pasujące do stylistyki uroczystości czy ślubnych zaproszeń.
Natomiast w sytuacji, kiedy nie posiadacie swoich grafik postaramy się tak przygotować wizualizacje nawiązując do grafiki zaproszeń czy też stylu aby wszystko dopiąć na ostatni guzik.
Dlatego właśnie nasi klienci otrzymują w każdym pakiecie kilka propozycji wizualizacji wydruków i wybierają tę, która najbardziej im się podoba. Oczywiście w większości przypadków wybór jest utrudniony ponieważ klientom  podobają się wszystkie zaproponowane graficzne wariacje i z tego powodu zawsze jest nam bardzo miło. Dziękujemy za słowa uznania ;)
Na naszych fotograficznych wydrukach nie zobaczycie niepasującej czcionki czy krzywych napisów lub ramek – tu wszystko musi być idealnie. Poniżej klika przykładów z naszych realizacji – sami oceńcie i zobaczcie, że nie używamy szablonów a nasze wydruki prezentują się inaczej ponieważ są tylko Wasze!
Ach ta personalizacja... niby nic a jednak robi różnicę…
Filmik pokazowy TUTAJ

 

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

W boho też umiemy :)
1 paź

W boho też umiemy :)

Magiczne Lustro w boho odsłonie...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook