Pytania i odpowiedzi

 • Co sprawia, że wasze atrakcje różnią się od konkurencji?

  Stawiamy na jakość nie na ilość czy niską cenę!
  Jako jedni z nielicznych posiadamy w swojej ofercie eleganckie namioty podświetlane LED, tzw dmuchaną fotobudkę w trzech opcjach - białą, białą w wersji Premium oraz zajmującą mniej miejsca - dmuchaną fotobudkę w klimacie retro, w których umieszczamy urządzenie. Obsługujemy technologię Green Sreen!
  Nasze Magiczne Lustro zachwyca swoją elegancją i oryginalnoscią a Videobudka wpisuje się w najnowsze imprezowe trendy;)
  Profesjonalnie zajmujemy się fotografią co sprawia, że jakość zdjęć jest jak najlepsza bez ciemnych plam i nieostrych krawędzi. W razie potrzeby służymy pomocą.
 • Co to jest Magiczne Lustro?

  Wyobraź sobie fotobudkowe szaleństwo w jeszcze bardziej eleganckiej formie w stylu Glamour...
  Ale to nie wszystko bo możesz sobie pstryknąć fotkę prawie całej sylwetki w pionowym ujęciu - czyli prawie tak, jak widzisz się w Magicznym Lustrze!
  Nasze autorskie Magiczne Lustro zaskoczy swoimi oryginalnymi animacjami oraz niesamowitą elegancją...
 • W jakich godzinach można się z Wami kontaktować?

  Prosimy o kontakt telefoniczny w tygodniu po godzinie 16:00. Na wiadomosci e-mail odpowiadamy w godzinach popołudniowych.
 • Czy można wynajać fotobudkę, videobudkę lub fotolustro bez osbługi?

  Nie, nie wynajmujemy naszych urządzeń bez obsługi.
 • Co to jest Videobudka?

  To oryginalne, nasze autorskie urzadzenie, które nagrywa krótkie 30 sekundowe video najczęściej są to życzenia dla Młodej Pary czy Solenizanta. Dzięki podglądowi na żywo, uczestnicy zabawy mogą się widzieć w trakcie nagrania, tak jak w fotobudce. Po Waszej uroczystości w ciągu 14 dni, my z nagranego materiału przygotowujemy krótki klip, który przypomni Wam te niesmowite chwile.
 • Czy udostępniacie surowy materiał video nagrywany podczas zabawy z videobudką?

  Nie, po skończonej zabawie w ciągu 14 dni roboczych przygotowujemy z materiału już zmontowany klip, w którym umieszczone są nagrane życzenia.
 • Jakie są różnice miedzy fotobudką a Magicznym Lustrem?

  Różnice widać gołym okiem ;)
  Fotobudka umieszczona w jednym z 3 namiotów dmuchanych wykorzystuje technologię Green Screen wykonując zdjęcia portretowe.
  Magiczne Lustro na tle stylowej dmuchanej ścianki podświetlanej LED - wykonuje fotki prawie całej sylwetki!
 • Czy Magiczne Lustro moze być umieszczone na zewnątrz?

  Nie, nasze Magiczne Lustro nie jest przeznaczone do użytkowania na zewnątrz.
 • Czy dojedziecie na miejsce imprezy?

  Działamy na terenie całego kraju ;) a w szczególności na obszarze województwa wielkopolskiego. Dowóz fotobudki, videobudki i Magicznego Lustra poza darmowy transport
  (wyliczysz w naszym kalkulatorze) - szczegóły w zakładce CENNIK - opcje dodatkowe oraz REZERWACJA.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować terminy?

  W zakładce REZERWACJA można sprawdzić dostępność oraz dokonać rezerwacji terminu wynajmu fotobudki/magicznego lustra. Decyduje kolejność zgłoszeń - kto pierwszy ten lepszy. Najlepiej rezerwować swój termin z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem abyśmy wspólnie zdążyli dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik - ale nasze terminy są rezerwowane nawet na rok i wcześniej przed uroczystością!
 • Jak wygląda proces rezerwacji atrakcji?

  Wszystkie informacje są dostępne w zakładce REZERWACJA. Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM. Po zarezerwowaniu wybranego dostępnego terminu na podany wcześniej adres e-mail otrzymasz informacje zwrotną zawierającą dalsze szczegóły dotyczące wpłaty zadatku oraz podpisania umowy. Wysokośc zadatku dla ofert fimowych jest ustalana indywidualnie.
 • Czy musimy się spotykać osobiście na podpisanie umowy?

  Nie, wszystko ustalamy elektronicznie. Po rezerwacji po otrzymaniu od nas informacji e-mail, wpłacacie zadatek, potem otrzymujecie umowę drogą elektroniczną. Szczegóły organizacyjne dotyczące samej usługi ustalamy na ok. 30 dni przed Waszą uroczytością. Oczywiście osobiście możecie nas spotkać na branżowych targach ślubnych, zawsze informujemy z wyprzedzeniem gdzie można nas co roku znaleźć :)
 • Ile miejsca potrzebuje Magiczne Lustro?

  Wymagamy ok 3m x 3m x 3m (szerokość- długość-wysokość) miejsca ze stałym oświetleniem. W odróżnieniu od fotobudki urządzenie nie jest umieszczone w namiocie więc bardzo ważne są stałe warunki oświetleniowe. Magiczne Lustro nie jest przeznaczone do użytkowania poza lokalem.
 • Co muszę przygotować na wizytę fotobudki?

  Kawałek miejsca (w zależności od wybranej opcji namiotu), gniazdko na wtyczkę pod 230V oraz miejsce parkingowe dla naszego auta, które dowiezie fotobudkę. Fotobudka dmuchana - namiot podświetlany led , w którym umieszczamy urządzenie potrzebuje ok 10 m2 ( 3mx3mx3m) natomiast dmuchana fotobudka retro około 6,5 m2 ( 2,5m x2,5m x3m). Nasz najnowszy namiot Premium to prawdziwa sensacja, która również potrzebuje ok.10m2 - ważna jest wymagana wysokość - to min. 2,70m!
  Istnieje możliwość wynajęcia fotobudki bez kotar - ok 4,5 m2 tylko z tłem oraz dodatkowym profesjonalnym oświetleniem fotograficznym w przypadku zastosowania technologii Green Screen. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z nami.
 • Kto obsługuje fotobudkę i Magiczne Lustro?

  Pomocą i obsługą urządzeń zajmuje się nasz Asystent;)
 • Czy czas potrzebny na rozłożenie urządzeń jest wliczony w pakiet?

  Nie, czas wynajmu jest liczony dokładnie od czasu na jaki wynajęte jest urządzenie.
  Przykładowo wynajmujesz naszą atrakcję od 20 do 23:00 - jesteśmy standardowo na ok. 90 minut wcześniej przez planowaną godziną a zaczynamy się składać dopiero o 23:00.
 • Czy macie jakieś społeczne funkcje multimedialne?

  Nadążamy za trendami. Nasza fotobudka oraz Magiczne Lustro pozwala udostępniać zdjęcia na e-mail bezpośrednio w trakcie trwania imprezy.
 • Ile zdjęć wydrukujecie?

  Zdjęcia drukowane są w jednym egzemplarzu w formacie 10 x15. Przy wyborze szablonu 3 x 2 lub 4 x 2 zdjęcie jest automatycznie przycięte na takie same dwa paseczki. Istnieje możliwość dodatkowego odpłatnego wydruku po imprezie jeszcze jednego kompletu wykonanych zdjęć w trakcie uroczystości - szczegóły zakładka CENNIK.
  Jeżeli macie życzenie aby zdjęcia dodatkowo bezpośrednio w trakcie sesji drukowały się w paru kopiach np. 6 paseczków - istnieje odpłatna opcja wydruków dla każdej osoby pozującej w danej sesji - szczegółowe informacje znajdziecie również w cenniku. Pamiętajcie, że wszystkie zdjęcia w każdym pakiecie zostają umieszczone w galerii online do bezpłatnego pobrania przez 3 lub 6 miesięcy!
  Magiczne Lustro drukuje zdjęcia w formacie 3x1 czyli 10x15 cm z 3 ujęciami ale w w cenie pakietu wydruk zawsze jest w dwóch kopiach!
 • Macie tylko jedno tło do zdjęć?

  Nic bardziej mylnego :) Nasza fotobudka bez dodatkowych kosztów, obsługuje technologię Green Screen - fotki są robione na zielonym tle a oprogramowanie automatycznie podmienia je na dowolną grafikę. Możliwości są nieograniczone!
  Magiczne Lustro wykonuje fotki na tle biało-czarnej dmuchanej ścianki, podswietlanej LED (bezpłatna w każdym pakiecie) lub na tle naszych autorskich ścianek w stylu"greenery" lub "gold"  (opcja dodatakowo płatna.)
 • Czy mogę dostosować format zdjęć do swoich potrzeb?

  Tak! Bądź kreatywny, nasza fotobudka oferuje różne konfiguracje ujęć w formacie 10x15. Szablony zdjęć wybierasz przed imprezą natomiast grafikę Twoich fotek przygotujemy bezpłatnie odpowiednio wcześniej;) Twoje fotki bedą wyróżniały się personalizacją...
  Magiczne Lustro wykonuje zdjęcia w wydrukach 3x1 czyli 3 pionowe ujęcia na jednym wydruku.
 • Czy Wasza dmuchana fotobudka w namiocie LED może być rozłożona na zewnątrz?

  Namioty LED ze względu na bezpieczeństwo nie są przeznaczone do użytkowania na zewnątrz.
 • Ile osób może jednoczesnie pozować?

  To pytanie jest trudne..
  Pamietajcie, że zdjęcia w fotobudce to zdjęcia portretowe :)
  Nasze namioty pomieszczą jednocześnie do 4 osób - namiot czarny, do 6 osób - namiot biały i namiot biały premium.
  Zawsze staramy się ustawić Was tak aby było OK :) ostępstwa też się zdarzają...
  Magiczne Lustro wykonuje fotki w ujęciu pionowym więc bedą wszyscy, którzy aktualnie się w nim widzą ;) - najlepsza opcja to piętrowe pozowania :) Najczęsciej jednocześnie w fotolustrze, przy prawidłowym ustawieniu uczestników zabawy może pozować 6 osób.
 • Jaka jest cena wynajmu fotobudki, videobudki oraz Magicznego Lustra?

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce CENNIK.
 • Ile zdjęć mogę zrobić?

  Ujęcia są nielimitowane - ogranicza Cie tylko czas wynajmu. Pamiętaj, że czas wynajmu może wpłynąć na ustawianie kolejki przez rozbawionych gości przed naszymi atrakcjami dlatego na wesela powyżej 70 osób rekomendujemy pakiety 3 godzinne. Szczegóły w zakładce CENNIK.
 • Czy mogę wynająć Wasze atrakcje na całą imprezę?

  Oczywiście jest taka możliwość :) W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przyjedziemy przed imprezą i będziemy do dyspozycji całą imprezę jeżeli tylko zechcesz...
 • Gdzie znajdę swoje zdjęcia po imprezie?

  Fotki drukowane w trakcie imprezy znajdziesz u uśmiechniętych gości:) Natomiast wszystkie zdjęcia w pakiecie W sam Raz oraz wyższym, po imprezie dostaniesz  przesłane transferem internetowym do samodzielnego pobrania (link) oraz w przypadku każdego pakietu w ciągu 10 dni będą one dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce GALERIE KLIENTÓW zabezpieczone hasłem. W trakcie trwania okresu dostępności galerii online istnieje możliwość bezpłatnego pobrania, przez osoby znające hasło, zdjęć w wysokiej jakości.
 • Czy mogę zaprosić wasze atrakcje na imprezę firmową?

  Tak, fotobudka oraz Magiczne Lustro czy Videobudka to wspaniała reklama dla Twojego biznesu - Mamy w tym doswidczenie :)
  Przygotujemy ofertę - prosimy o kontakt z opisem planowanego przedsięwzięcia.
 • Czy mogę prosić o dowód sprzedaży?

  Oczywiście, jesteśmy legalnie działającą firmą i wystawiamy rachunki.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook