Blog

Wrzosowa MIŁOŚĆ...
7 paź

Wrzosowa MIŁOŚĆ...

A u Pauliny i Bartka było...wrzosowo :)

I tak 7 października 2017 roku zawitaliśmy z fotobudkową przygodą na wesele Pauliny i Bartka.

Przyjęcie weselne zorganizowane zostało w sali bankietowej Finezja w Kaczkach Średnich. Nie jest to pierwsza uroczytość w tymże lokalu, gdzie nasza fotobudka świetnie sprawdza się w roli imprezowej atrakcji.
W swoim dmuchanym wdzianku prezentuje się ona elegancko i z klasą a tym razem w białej odsłonie również zaciekawiła weselnych gości, pięknie wpasowując się w weselne klimaty.
Było romantycznie i elegancko...
A właśnie wracając do weselnych klimatów u Pauliny i Bartka, motywem przewodnim był fiolet w odcieniach wrzosu oraz drewno. My również z racji fioletu (nasz logotyp - tak przy okazji to nasz ulubiony kolor :) postaraliśmy się dopasować wszystko w każdym szczególe ;)
Wydruki w formacie jednego dużego zdjęcia w rozmiarze 10x15 z czterema ujęciami, opatrzone zostały grafiką z zaproszeń, dostarczoną przez Państwa Młodych.
Ten szablon wydruku - jedno duże ujęcie na górze oraz 3 mniejsze pod nim, pięknie prezentuje się w ślubnych albumach oraz pozostawia wiele możliwości umieszczenia ślubnego logotypu pomiędzy poszczególnymi ujęciami. 
Wszystko do siebie pasowało - co niejednokrotnie wprawia w zachwyt uczestników fotobudkowej zabawy oraz nadaje całemu wydarzeniu jeszcze bardziej spersonalizowanego charakteru.
U nas najważniejsza jest jakość więc zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania :)
Nasz dmuchany napis LOVE, to rekwizytowy król tego przyjęcia ;)

Serdecznie dziękujemy Paulinie i Bartkowi za zaproszenie naszej fotobudkowej atrakcji oraz życzymy wszelkiej pomyślności oraz szczęścia na tej nowej wspólnej drodze :)

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook