Blog

A na weselu Marty i Adama...
29 lip

A na weselu Marty i Adama...

Dmuchana fotobudka w poznańskich klimatach...

29 lipca 2017 roku razem z naszą białą dmuchaną fotobudką zabawialiśmy gości podczas uroczystości weselnej Marty i Adama.
Weselna zabawa odbyła się w Klubie Angello w Poznaniu.

Jak zwykle zabraliśmy ze sobą mnóstowo oryginalnych fotograficznych gadżetów oraz dobry humor, którym zarażaliśmy gości Państwa Młodych za każdym razem, kiedy tylko mieli ochotę wykonać fotobudkową fotkę;)
A kolejka do zabawy z nami oczywiście nie miała końca co nas bardzo cieszy :)

Marta i Adam wybrali drukowane zdjęcia w formacie 4x2 czyli jako dwa paseczki z czterema ujęciami. Zgodnie z życzeniem Nowożeńców wydruki zostały graficznie dopasowane do motywu przewodniego imprezy.
Królował pudrowy róż - ślubny kolor bardzo popularny już od kilku ślubnych sezonów.
Dostępna w naszych fotobudkowych pakietach niezastąpiona technologoia Green Screen znów nie zawiodła - pozowano w chmurach, pośród ślubnych czarnobiałych wzórów i na tle ostatnio bardzo modnej u nas pikowanej ścianki w kolorze eleganckiej czerni. A to wszystko bez dodatkowych kosztów i we wspaniałej jakości :)

Nasz zawsze gotowy do zabawy koń ( oczywiście mamy na myśli głowę konia bo cały strój jednak nie jest dobrym pomysłem do pozowania podczas fotobudkowej zabwy :) stał się królem gadżetowym wesela tego wesela. Pozował często...w końcu ma to już we krwi :)
Serdecznie dziekujemy za zaproszenie, pozdrawiamy wspaniałych i uśmiechnietych gości oraz przemiłą obsługę Klubu Angello a Państwu Młodym życzymy samych szcześliwych chwil na Nowej Drodze Życia:)

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Magiczne fotki w natarciu...
1 cze

Magiczne fotki w natarciu...

Weronika i Dawid zakochani...

czytaj więcej

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...
26 maj

Weselne klimaty u Patrycji i Pawła...

Patrycja & Paweł i fotobudkowe szaleństwo...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook