Blog

Pięknie u Ilony i Aliego...
16 wrz

Pięknie u Ilony i Aliego...

Klasycznie i romantycznie....

Pogoda może nie do końca wymarzona jak na połowę września ale podobno deszcz w trakcie ślubu zapowiada szczęście Młodej Parze.
I tak zapewne będzie w przypadku Ilony i Aliego, którzy 16 września 2017 roku przyrzekli sobie miłość i wierność na zawsze.

Przyjęcie weselne, na które zaproszono naszą fotobudkową atrakcję, odbywało się w pięknym hotelu Stara Gorzelnia w Licheniu Starym.

Tym razem przyjechalismy z czarną dmuchaną fotobudką w wersji retro, która stanęła w holu przed główną weselną salą.
Młoda Para wybrała najbardziej popularny format zdjęć w postaci 3 ujęć drukowanych na dwóch paseczkach rozmiaru 5x15 cm.
Natomiast zgodnie z życzeniem Państwa Młodych, fotografie zostały opatrzone jedynie ich imionami oraz datą ślubu - czyli wersja jak najbardziej klasyczna. Były to czarne litery na białym tle.

Sami wiecie, staramy się zawsze w miarę możliowości dopasować do stylu imprezy a każda wykonana fotka musi być niepowtarzalna...Dlatego do wyboru jako tła do pozowania, w większości zaproponowaliśmy dzięki technologii Green Screen,wszystkie te w odcieniach zieleni bo właśnie takie barwy oprócz bieli, wpisywały się w stylistykę tego weselnego przyjęcia.

Gadżetem - królem imprezy tego pięknego wieczoru, okazał się koń - i to on właśnie on robi ostatnio największą furorę w trakcie fotobudkowych przebieranek.

Państwu Młodym -Ilonie oraz Aliemu składamy serdeczne, ślubne życzenia, pozdrawiamy wszystkich gości oraz dziękujemy za pomoc sympatycznej obsłudze hotelu Stara Gorzelnia.

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook