Blog

Pięknie u Ilony i Aliego...
16 wrz

Pięknie u Ilony i Aliego...

Klasycznie i romantycznie....

Pogoda może nie do końca wymarzona jak na połowę września ale podobno deszcz w trakcie ślubu zapowiada szczęście Młodej Parze.
I tak zapewne będzie w przypadku Ilony i Aliego, którzy 16 września 2017 roku przyrzekli sobie miłość i wierność na zawsze.

Przyjęcie weselne, na które zaproszono naszą fotobudkową atrakcję, odbywało się w pięknym hotelu Stara Gorzelnia w Licheniu Starym.

Tym razem przyjechalismy z czarną dmuchaną fotobudką w wersji retro, która stanęła w holu przed główną weselną salą.
Młoda Para wybrała najbardziej popularny format zdjęć w postaci 3 ujęć drukowanych na dwóch paseczkach rozmiaru 5x15 cm.
Natomiast zgodnie z życzeniem Państwa Młodych, fotografie zostały opatrzone jedynie ich imionami oraz datą ślubu - czyli wersja jak najbardziej klasyczna. Były to czarne litery na białym tle.

Sami wiecie, staramy się zawsze w miarę możliowości dopasować do stylu imprezy a każda wykonana fotka musi być niepowtarzalna...Dlatego do wyboru jako tła do pozowania, w większości zaproponowaliśmy dzięki technologii Green Screen,wszystkie te w odcieniach zieleni bo właśnie takie barwy oprócz bieli, wpisywały się w stylistykę tego weselnego przyjęcia.

Gadżetem - królem imprezy tego pięknego wieczoru, okazał się koń - i to on właśnie on robi ostatnio największą furorę w trakcie fotobudkowych przebieranek.

Państwu Młodym -Ilonie oraz Aliemu składamy serdeczne, ślubne życzenia, pozdrawiamy wszystkich gości oraz dziękujemy za pomoc sympatycznej obsłudze hotelu Stara Gorzelnia.

następny wpis poprzedni wpis


Inne wpisy

Ach ta miłość...
30 wrz

Ach ta miłość...

U Ani i Mariusza...

czytaj więcej

Niespodziankowo...
9 wrz

Niespodziankowo...

Od Tomasza dla Marty...Tej jedynej...

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook